Осінній ярмарок 2018

2018-10-02

/Files/images/imgonline-com-ua-Resize-yvo7IdkB0pTluy9.jpg

2 жовтня 2018 року у закладі дошкільної освіти № 175 «Оленка» відбувся «Осінній ярмарок». Свято спілкування, веселощів та гарного настрою. Цей захід став вже традиційним для нашого закладу. Дійство розпочалося з таночку «Український ярмарок» дітей старшої та середньої груп, що створило атмосферу святкового настрою. Третій рік поспіль до нашого ярмарку приєднується Театр Козацького Бою "Запорозький Спас" керівник Василь Прокопенко, які подарували нашим гостям свій яскравий виступ. На святі лунали українські пісні, звучали жартівливі вірші, та ще для дітей були представлені різні зони дозвілля (ігри, конкурси, майстер-класи, фотозона, виставка овочевих та фруктових букетів, наповненими запашними ароматами).

Традиційним для нашого закладу стало прикрашання Дерева-бажання з найкращими бажаннями для України. Діти прикрасили дерево «журавликами» виготовленими в техніці орігамі.

Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям.