Правила та вимоги щодо вступу дітей в ДНЗ

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється завідувачем на підставі направлення територіального відділу освіти, молоді та спорту Дніпровського району, заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтво про народження дитини, медичної довідки про стан здоров’я дитини та епідеміологічного оточення, згоди на обробку персональних даних дитини.

До спеціальних груп для дітей з порушенням мовлення необхідно додати також висновок обласної психолого-медико-педагогічної консультації про необхідність перебування дитини в спеціальній групі з встановленим граничним терміном перебування.

Заяви приймаються лише в письмовій формі, написані власноруч. Прізвище та повне ім’я дитини повинно відповідати запису в свідоцтві про народження.

Щодо профілактичних щеплень рекомендуємо ознайомитись з листом МОН та МОЗ України від 29 вересня 2014 року № 1/9-500, № 04.01.16/28103 «Щодо вирішення окремих питань про дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення» (посилання на документ див. нижче)

Кiлькiсть переглядiв: 250

Коментарi