Організація додаткових освітніх послуг.

Додаткові освітні послуги проходять через виконання варіативної складової змісту Базового компоненту дошкільної освіти. В організації роботи керувалися Листом МОН України «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів» (лист від 18.09.2015 № 1/9-473), за згодою батьків дитини, на основі угоди між батьками та дошкільним навчальним закладом та у межах гранично допустимого навантаження дитини. Оволодіння над програмовими завданнями в системі дошкільної освіти дає можливість кожній дитині розширити свої знання в тій чи іншій галузі, розвинути природні здібності, нахили.

Робота /Files/images/IMG_7765.JPGздійснювалася відповідно до парціальної програми з оздоровчої гімнастики «Краса та грація» (ДНЗ № 182 «Щасливе дитинство» укладач Дика Н.Л.) Заняття проводяться інструктором з фізичного виховання Ксєндзовою О.Ю. з групами за віком до 10 дітей, за графіком – 2 рази на тиждень у ІІ половину дня. Оздоровчі заняття проходять в спортивній залі за традиційною структурою, до яких включено, як основні види рухів, так і рухові ритмічні вправи, танцювальні кроки. Результати роботи гуртка показали, діти відтворюють музичний образ пластикою і рухами, вміло узгоджують рухи з характером та темпом музики, вміло володіють навичками роботи зі спортивним інвентарем. Діти –гуртка, у квітні, 2019 року, приймали участь у міському фестивалі з дитячо-юнацького фітнесу «Фітнес –Z», де посіли І місце.