ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №175 «ОЛЕНКА»

Запорізької міської ради Запорізької області

вул.. О.Кобилянської,3, м.Зaпopiжжя, 69093, тел.: (061) 223-62-86, E-mail: dnz175@ukr.net ,

Код ЄДРПОУ 26469349

НАКАЗ

28.12.2016 № 133

Про організацію роботи щодо

розгляду звернень громадян в

ДНЗ

З метою удосконалення порядку та підвищення ефективності проведення розгляду звернень громадян, керуючись ст. 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян» зі змінами

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок розгляду письмових звернень громадян у ДНЗ (додаток 1).

2. ЗатвердитиПоложення про порядок проведення особистого прийому громадяну ДНЗ(додаток 2).

3. Затвердити Положення про порядок розгляду звернень, отриманих засобами телефонного зв’язку, у ДНЗ (додаток 3).

4. Затвердити графік особистого прийому громадян завідувачем ДНЗ

Щотижнево: Понеділок: 10.00 – 12.00
Середа: 15.00 – 17.00

5. Покласти на Яценко Валентину Василівну обов’язки відповідальної особи за організацію діловодства за зверненнями громадян, відповідно до Інструкції з діловодства від 14 квітня 1997 р. № 348 (зі змінами і доповненнями).

5. Доручити Яценко В.В., соціальному педагогу ДНЗ, організацію роботи по розгляду звернень громадян в ДНЗ, забезпечення роботи «телефону довіри» (283-98-38).

6. Соціальному педагогу Яценко В.В. до 15.01.2017 здійснити оновлення інформації на інформаційному стенді в ДНЗ з питань роботи із зверненнями громадян.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Завідувач О.В.Яценко

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ ДНЗ № 175

від 28.12.2016 № 133

П О Л О Ж Е Н Н Я

про порядок проведення особистого прийому громадян у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 175 «Оленка»

1. Особистий прийом громадян у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 175 «Оленка» проводиться:

1.1 завідувачем ДНЗ згідно з затвердженим графіком;

1.2 вихователем-методистом, заступником завідувача з АГЧ, старшою медичною сестрою з питань, вирішення яких належить до функціонального розподілу обов’язків під час прийому завідувача ДНЗ.

2. Завідувач ДНЗ веде журнал особистого прийому громадян, забезпечує направлення звернень, поданих на особистому прийомі, безпосередньо вихователю-методисту, заступнику завідувача з АГЧ, старшій медичній сестрі до повноважень яких належить вирішення проблеми і прийняття в зв’язку з цим відповідних рішень.

3. Відповідальність за своєчасний та якісний розгляд звернень, надання відповіді заявнику несуть посадові особи, яким доручено розгляд звернень.

За результатами розгляду звернень, що надійшли на особистому прийомі, при необхідності надання письмової відповіді, спеціалістами, яким доручено розгляд звернень готується проект відповіді заявнику та інформація за підписом завідувача ДНЗ.

Рішення про зняття звернення з контролю приймає завідувач ДНЗ, шляхом накладання резолюції «До справи» на інформації, яка надійшла за розглядом звернення, або шляхом надання відповіді заявнику за особистим підписом. Рішення про необхідність додаткового контролю за розглядом звернення до остаточного вирішення питання приймає завідувач ДНЗ.

4. Завідувач ДНЗ, який відповідає за організацію особистого прийому:

4.1 забезпечує, відповідно до чинного законодавства України, першочерговий прийом (у дні прийому) жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України;

4.2 використовує для поточної роботи (опрацювання документів, роз’яснювальна робота тощо) робочий час, упродовж якого особистий прийом не проводиться;

4.3 при наявності резолюції «Роз’яснено на місці» доводить до відома заявника про те, що йому письмова відповідь надсилатися не буде.

4. У разі, якщо особистий прийом громадян завідувачем ДНЗ не може відбутися за графіком через поважні причини, він переноситься на інший день та час, який визначається завідувачем, про що громадянам доводить до відома.

У разі відсутності завідувача ДНЗ в дні особистого прийому через поважні причини, прийом може проводитися вихователем-методистом або переноситься на наступний тиждень.

Кiлькiсть переглядiв: 949

Коментарi